Naše Nabídka

                         Facebook , www.virtulo. eu , vrzittau@gmail.com , Äußere Weber Straße 10b , Zittau


Skutečný zážitek ve VR herně v Žitavě


Pro každého máme něco. Atˇuž jsi uplný začátečník,dítě nebo zkušený hráč určitě si vybereš. Připrav se na Virtuální realitu ,která je realističtější než si dokážeš představit.

Budeš muset vyřešit úlohy, střílet po Zombies anebo se účastníš divokých jízd. Můžeš relaxovat a cestovat po světě nebo si vyzkoušet malovat světla. Nejen že jsi v jiném světě, ty jsi dokonce jeho součást. Můžeš pohybovat věcmi ,hladit pejsky, střílet ,nasednout do vlaku a pořádně ho rozjet. To vše a ještě víc u nás najdeš.

Do VR vás přenesou speciální brýle a herní ovladače, které budete mít v ruce. Obraz, který vidíte v brýlích, se promítá na televizi , takže i nehrající doprovod uvidí, co právě prožíváte. Ale nejen to, máme nejnovější hry a některé ani nevyžadují přítomnost ovladačů. Různé sklony hlavy ovlivňují tvé pohyby ve virtuální realitě.

Víc než bys čekal. Tohle musíš zkusit!

Máme unikátní závěsný systém. Už žádné šlapání a zakopávání o kabel! Pro diváky jsou připraveny pohodlné gauče, promítání průběhu her a můžete u nás také počítat s občerstvením. Míru soukromí a asistencí si nastavíte sami.


Narozeninová oslava ve virtuální realitě.

Celou hernu si můžete pronajmout za účelem soukromé oslavy.V ceně jsou zahrnuty všechny hry, poradenství, máme připravené KARAOKE nebo taneční hry. Občertvení si můžete přinést sami nebo Vám zajistíme catering. Dekorace zajistíme po dohodě a je možné najmout i obsluhu abyste se Vy se nemusely vůbec o mic starat kromě Vašich hostů. K dispozici je i fotograf a kouzelnik!

Pojd'me spolu naplánovat Vaši skvělou oslavu!

Rezervace

Rezervace je závazná a je zcela zdarma. Zrušení nejlépe 48 hodin před termínem, nejpozději 6 hodin před začátkem .

Vyberte si 2 termíny ,po vyplnění formuláře Vám do 12 hodin přijde potvrzení .Pokud potvrzení z nějakého technického důvodu nepřijde tak zavolejte nebo napište na :whats app nebo email :vrzittau@gmail.com.

Den před termínem tě zkontaktujeme smskou ,případně přes whats app nebo email. Pokud musíš termín zrušit nic se neděje, zavolej ,pošli sms nebo zprávu.

Akceptujeme platby v Eure nebo Koruně a to v hotovosti, převodem nebo Paypal.

Více najdete pod kolonkou ceny.

Pravidla

u tarifu 60Min a více lze kombinovat krátkou hru s normální , v případě zájmu lze i hru vyměnit nelze však střídat hry po několika minutách! Proto si prosím promyslete jakou hru byste chtěly vyzkoušet.Počítejte s tím že vaše dítě bude potřebovat po 10-20min pauzu a to samé u dospěláka,který s VR začíná nebo hraje akční hry.

Akční hry jsou označeny písmenem A, dětské hry písmenem K. K těmto hrám tedy doporučujeme přijít s dalšími hráči pokud chcete čas a hru využít naplno. Během pauzy je k dispozici káva,čaj,voda a bonbonky zcela zdarma. Prosíme nenoste si sebou jídlo! Vyjímkou jsou pouze tarify dlouhodobějšého pronájmu po dohodě předem.Děkujeme

Rezervovat nebo přijít bez rezervace?

Termín pouze po předchozí rezervaci. Bez rezervace nezaručujeme dostupnost herny. Zvonek je označen Virtulo VR vedle vchodu po levé straně.


Dárkový certifikát a předplatné

Obě karty jsou přenosné. Na výběr máte osobní vyzvednutí zdarma v herně k v Žitavě , emailem -nutno vytisknout nebo poštou -za poplatek 80kč jako doporučené psaní.Můžete platit v hotovosti, bankovním převodem nebo přes Paypal.

Dárkové poukázky

Věnujte originální dárek - zážitek! Dárky pro muže. Dárky pro ženy.Dárek pro děti. Dárek pro celou rodinu. Objednejte si dárkový poukaz v libovolné ceně a během okamžiku jej obdržíte přímo na Váš email.Objednávka je jednoduchá a výše částky záleží pouze na Vás.Stačí vyplnit níže uvedený formulář .Neváhejte a darujte zážitek, na který budete Vy i Vaši blízcí vzpomínat celý život!

E-MailMám zájem o 20min VR ,max. 3 osoby 60min VR ,max 6 osob90 min VR,max 6 osobPředplatné 10 hodin,za 2500KčZpráva, adresa doručení ,fakturační adresaChci platitV hotovosti v obchoděOnline převodem na český účet v CZKOnline převodem na německý účet v EuroOnline přes PaypalVyzvednutíV obchodě,zdarmaOnline, vytisknu si sámPoštou, +80KčODESLAT

Svolejte rodinu, kolegy nebo partu kamarádů a navštivte hernu virtuální reality. .S klubovou kartou můžeš přivést až 4 kamarády, předplatné se vyplatí a jednou kartou uděláte radost celé rodině!

Na své si ve VR si přijde opravdu každý. Máme velký výběr solo i skupinových zážitků pro malé i velké, kluky i holky.


Zajistíme párty na klíč včetně cateringu,kouzelníka,obsluhy, fotografa,animátora pro děti, dětské zábávy, úklidu ,dekorace a organizace ,aby jste se vy mohly starat jen o své hosty.......